Vážení a milí hosté
Mali Rat, malé město mezi městy Split (20 km) do Omiše (5 km). Kromě našich krásných pláží můžete uspořádat různé jednodenní výlet. Máme dva mini-bus, který Vás zaveze, kam chcete. Doporučujeme výlet do Dubrovníku, Splitu, Kravice, červené a modré jezero, vodopády Krka Národní park ...
Pro informaci můžete informovat předem nebo na nás, když přijedete.
Rafting Rafting je sport, ve kterém posádka na lodi překonat na konkrétní známé cesty, řeky proud. V našem případě, řeka Cetina proud, 9 km dlouhý. Jen unášení trvá 3-4 hodiny. Každá loď má svůj vlastní průvodce, který je responsable pro posádku a řídí loď. Všechny návody, které spravují naše raft výlety jsou členové klubu rafting'''' Cetina od Omiše (Champions Chorvatska).
Motorship "Jure Joskan"
organizovat jednodenní výlet do middledalmatian ostrovy. Na zvláštním místě je výlet, který umožňuje k dispozici na návštěvu dva ostrovy v jeden den. Am koupání na ostrově Brač na jedné z nejkrásnějších pláží na pobřeží Jaderského moře Zlatni Rat a odpolední vyhlídkové Jelsa na ostrově Hvar. Během prohlídky všech osob na oběd, který si v ceně. Všechny odlety jsou od Omiše v 8.30 hod.
Na rozdíl od rafting, kanoistika vyžaduje, aby účastníci pádlo nezávisle na lodích pro 2-3 persone. Vodítka jít se skupinou v kajacích a péče o bezpečnost na řece. Naše cesta nás provede nádherným kaňonem řeky Cetiny, s průměrnou hloubkou 40-100 metrů, a bude trvat přibližně 3 hodiny. Na konci nás čeká výstup na místo, kde budou autobusy čeká.
Volné lezení


Scuba diving  "
 SPLIT  OMIS  KRVAVICA 
 Modré jezero  Červený jezero 

Copyright 2004 - 2008 Net Com Split